Systemy wspomagające zarządzanie z opcją wysyłki VMS i Fax

Zaskocz swoich klientów innowacyjnym produktem. Zaoferuj system ERP oraz CRM wzbogacony o funkcjonalności systemu TideTelco i podnieś satysfakcję klientów.

Firmy wdrażające ERP i CRM

Zapraszamy do współpracy firmy informatyczne wdrażające systemy ERP oraz CRM. Integracja z usługami TideTelco pozwoli poszerzyć funkcje i możliwości instalowanych rozwiązań dając klientom kolejne powody do zadowolenia.

Masowa wysyłka VMS i Fax przeznaczona dla firm produkujących lub wdrażających systemy ERP i CRM

  • podpięcie ikony "Wyślij VMS/Fax" pod dowolny alarm, alert, raport w systemie np. przypomnienie o spotkaniu, zaległych płatnościach, niepodpisanej korekcie faktury itp.
  • automatyczna wysyłka wiadomości po zmianie statusu dokumentu np. po przyjęciu zamówienia do realizacji, albo po wysłaniu towaru, itp.
  • wysyłka VMS do posiadaczy kart stałego klienta: promocje, kupony rabatowe, itp.
  • połączenie z modułem serwisowym – wysyłka informacji do klienta, że naprawiony towar jest gotowy do odbioru, lub wysyłka informacji do technika pracującego w terenie, że pojawiło się nowe zgłoszenie serwisowe i powinien zalogować się do systemu
  • wysyłka VMS wyniku dowolnego raportu/zapytania SQL generowanego przez system. Zarówno przy udziale użytkownika jak i automatycznie (np. raport generowany raz dziennie o godzinie 20:00).

Korzyści ze współpracy z TideTelco

  • rozszerzenie oferty przełoży się na szerszą obsługę dotychczasowych i możliwość pozyskiwania nowych klientów
  • możliwość wykonania aplikacji zarówno w postaci dodatku do systemu ERP/CRM (dla firm wdrażających) jak i dołożenie funkcjonalności w źródłach systemu (opcja dla producentów)
  • brak opłat za umieszczenie TideTelco w swojej aplikacji
  • dodatkowe źródło przychodów poprzez zastosowanie modelu agencyjnego. Producent udostępnia swoim klientom funkcjonalność TideTelco, pobiera od nich opłaty wg własnego cennika, a następnie zbiorczo rozlicza się z operatorem TideTelco.

Interesuje Cię usługa TideTelco?

Czekamy na pytania!
Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...