Certyfikaty bezpieczeństwa

Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa przy korzystaniu z usług TideTelco.

Ochrona danych

Informacje przesyłane za pomocą Voice SMS czy Fax mogą być bardzo poufne. Przykładowo mogą być to informacje o umowach handlowych, dane medyczne, informacje windykacyjne, dane osobowe itp… W związku z tym wprowadziliśmy własną politykę bezpieczeństwa. Naszym audytorem jest firma iSecure Sp. z o.o., ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa.

Certyfikat Trusted SSL

Aby zagwarantować bezpieczeństwo, dane usług TideTelco szyfrowane są przy użyciu certyfikatu Trusted SSL wydanego przez PCC (Powszechne Centrum Certyfikacji).

Trusted SSL to certyfikat o najwyższym możliwym poziomie bezpieczeństwa przeznaczony głównie dla instytucji finansowych. Tego rodzaju certyfikaty wykorzystywane są np. w bankowości internetowej. Dodatkowym zabezpieczeniem jakości certyfikatu jest wysoka (750.000 PLN) gwarancja finansowa.

Kontrola dostępu w DataCenter

Serwery służące do wysyłki SMS Voice i Fax są w całości kolokowane w jednym z największych w Polsce DataCenter. Miejsce to posiada całodobową ochronę fizyczną i system kamer, kilkustopniowy system kontroli dostępu z elektronicznymi kartami personalnymi.

VPN

Stawiając na bezpieczeństwo, wszędzie tam, gdzie to możliwe preferujemy i integrujemy się z dostawcami i klietami w oparciu o łącza dedykowane, MPLS lub tunele VPN IPSec.

  • 1
  • 2
  • 3

Interesuje Cię usługa TideTelco?

Czekamy na pytania!
Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...