Kompleksowa komunikacja dzięki Wirtualnej Centrali Telefonicznej

Wesprzyj działania administracyjne. Bądź w kontakcie z jak najszerszym gronem odbiorców korzystając z kompletu niezbędnych funkcji w 1 rozwiązaniu.

Nieruchomości

Mieszkańcy i lokatorzy informowani są na bieżąco o nowych ofertach mieszkaniowych, a także awariach, remontach i trwających pracach konserwacyjnych na danym terenie.

Wysyłanie faksów i VMS dla agencji nieruchomości i administratorów obiektów

  • fax do firm z informacją w ofercie, o pojawieniu się nowych lokali użytkowych
  • wiadomości głosowe m.in o awariach czy pracach na terenie obiektu np. remonty, prace konserwacyjne (także na numery stacjonarne dla osób, które nie posiadają telefonów komórkowych)
  • powiadomienia fax dla właścicieli/najemców lokali użytkowych
  • powiadomienia głosowe dla mieszkańców/najemców o stanie zadłużenia, opłatach, zmianie wysokości czynszu itp.
  • możliwość wykorzystania menu głosowego IVR dla usprawnienia działań administracyjnych, po wykonaniu połączenia lektor informuje, gdzie należy zgłosić się z jakiego rodzaju sprawą, a wyboru dokonuje się poprzez klawiaturę DTMF (takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz uniknięcie zbędnego przełączania pomiędzy osobami, które nie posiadają kompetencji w danym zakresie).

Przyjrzyj się bliżej TideTelco

Interesuje Cię usługa TideTelco?

Czekamy na pytania!
Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...